Покрівельні та стінові сендвіч панелі.

 • Відгуки : 0
 • Переглядів: 3260
 • 0
Покрівельні та стінові сендвіч панелі.>
сендвіч панелі на сучасному ринку України являють собою самий надійний, зручний і економічний матеріал, призначений для швидкого будівництва опалювальних споруд. Добре продумані стики, призначені для кріплення сендвіч-панелей один з одним, дають можливість збирати конструкцію будови буквально за кілька днів.

За своїми функціональними особливостями сендвіч-панелі розділяються на стінові і покрівельні .

Покрівельні сендвіч панелі.

Сендвіч панель покрівельна, з покрівельним типом замка. Сендвіч панель покрівельна з оверлап.
Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв покрівельна з покрівельним типом замку Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - покрівельна сендвіч панель з оверлап

Сендвіч панелі покрівельні - це не вентильовані суміщені багатошарові покриття. Вони застосовні для влаштування покрівлі будівель і споруд. Трапецієвидна гофра на зовнішній обкладці, яка заповнена утеплювачем, додає панелям додаткову жорсткість, а стиках герметизації.

Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - з оверлап Основна перевага панелей з оверлап - це можливість застосування по довжині ската декількох панелей без втрати потрібного ступеня водонепроникності. Використання панелей для покрівлі з випусками («оверлапом») дає можливість досягти високу герметичність і влагонепроницаемость даху для схилів покриття всілякої складності. При схилах покрівлі 6-11 ° використовується оверлап 200 мм, при скатах більше 11 ° застосовується оверлап 150 мм.

Типи профілювання обкладок покрівельних сендвіч панелей.

Лицьова Зворотній
Покрівельна Трапеція Гладка
Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - покрівельна Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - трапеція Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - гладка

Стінові сендвіч панелі.

З відкритим типом замка З термозамком З закритим типом замка
Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - з відкритим типом замку Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - з термозамком Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - із закритим типом замку

Стінові сендвіч панелі - це не вентильовані навісні багатошарові огороджувальні конструкції. Застосовуються для будови в каркасних будівлях стін, перекриттів і перегородок. Якість монтажу і відмінний зовнішній вигляд забезпечують 3 типу замка і 6 різних варіантів обкладок панелей.

У нас Ви можете купити сендвіч панелі будь-якого типу і з усього доступного асортименту квітів, а наші менеджери допоможуть Вам це зробити.

Типи профілювання обкладок стінових сендвіч панелей.

Лицьова Зворотній
Трапеція Канавками Мікрогофри Гладка Трапеція Гладка
Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - трапеція Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - канавками Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - мікрогофри Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - гладка Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - трапеція Купити сендвіч панелі Одеса, сендвіч панелі Миколаїв - гладка

Технічні характеристики сендвіч панелей.

Довжина 2-12 м
Товщина 0,5-0,7 мм
Ширина 1000 мм
Товщина корисна 60, 80,100,120,150, 200 мм
Товщина повна 100, 120,140,160,190, 240 мм
Покриття Стандартний поліестер, матовий поліестер, PVDF
Товщина зовнішнього шару поліестеру 25 мікрон
Товщина цинкового шару 180-275 г / кв. м
Нанесення захисної плівки Виробляється тільки в плівці
Гамма кольору Згідно карти кольорів RAL
Гарантія 10 років на покриття (стандартний поліестер)

Переваги сендвіч панелей:

Сфера застосування Сендвіч панелей

Як правило, виробники дають рекомендації щодо їх використання для зведення:

 • Міцність і невелика вага є великою перевагою перед тоннами інших будівельних матеріалів (цегла, пісок, цемент, пиломатеріали, залізобетонні конструкції).
 • Навантаження на фундамент будови менше в десятки разів, що у свою чергу зменшує вартість фундаменту.
 • Прості в монтажі та експлуатації, а також після монтажу відсутні завали будівельного сміття.
 • Сендвіч панелі є вже готовими заводськими елементами, у зв'язку, з чим зведення проводиться швидко.
 • Колірний діапазон підійде до смаку будь-якому дизайнерові і архітекторові.
 • Матеріал може використовуватися в будь-який час року, незалежно від оточуючих кліматичних умов.
 • Будівлі з сендвіч панелей мають престижний і сучасний вигляд, доступну вартість, відмінну тепло та звукоізоляцію, пожежну безпеку.
 • За рахунок спеціального полімерного покриття Сендвіч-панелі стійкі до зайвої вологи і корозії,
 • Матеріал стійкий до різких змін температурного режиму (зберігає свої фізико-механічні властивості в діапазоні температур від -52 ° C -до +63 ° C).
 • Сендвіч-панель складається з сердечника, який являє собою пінопласт з щільністю 25 кг / м3, пінополіуретан з щільністю 38-42 кг / м3 або мінеральну базальтову вату з щільністю 110 кг / м3. Облицьовувався виріб оцинкованої сталлю 0,5 мм завтовшки і покривається спеціальним полімерним покриттям, яке захищає його від дрібних подряпин і корозії.

  Сендвіч панелі можуть бути трьох видів, залежно від наповнювача:

  - Пінополістирол (пінопласт);

  - Пінополіуретан (піноізол);

  - Мінеральна вата.

  Сендвіч панелі - наповнювач з пінопласту (пінополістиролу)

  Пінополістирол (ExpandedPolyStyrene, ППС) є водонепроникним теплоизолирующим, екологічно чистим і довговічним матеріалом, добре відомим під назвою пінопласт. Основними плюсами таких сендвіч-панелей є відносна міцність при малій вазі, низька собівартість в порівнянні з іншими наповнювачами, дуже хороші теплоізолюючі функції, хорошу стійкість до навантажень, швидкість монтажу і легкість.

  Матеріал (пенапласт) виходить при нагріванні в процесі спінювання полістиролу і впливу газообразователя. Складається на 98% з повітря, який укладено в дрібні полістиролові капсули, в результаті чого є теплоізолятором і зберігає свої властивості при низьких температурах і вологості.

  Стабільна структура, висока водостійкість матеріалу дає можливість використовувати його в будівництві в місцях з якими кліматичними умовами, підвищеною вологістю, низьких і високих температурах. Однак треба зазначити, що наповнювач з пінополістиролу поступається наповнювачу з пінополіуретану.

  Перевага пінополістиролу - це його легкість і в слідстві низьке навантаження на несучі конструкції будівель. Через свого штучного походження пінополістирол виключає розвиток мікроорганізмів, цвілі і грибків на поверхні матеріалу, що, безсумнівно, є ще одним плюсом в його використанні.

  В результаті невисокої жорсткості пінополістиролу, сендвіч-панелі з цим наповнювачем є не дуже хороших звукоизолятором. Ще до об'єктивних недоліків потрібно віднести високу ступінь горючості пінополістиролу.

  Сендвіч панелі - наповнювач пінополіуретан

  Пінополіуретан (Polyurethan, скор. PU, ППУ) - це матеріал, який має найменший коефіцієнт теплопровідності у порівнянні з іншими типами наповнювачів. Найвигідніший утеплювач, що володіє найкращими фізико-хімічними властивостями серед подібних матеріалів. На сьогоднішній день цей матеріал є кращим наповнювачем для сендвіч-панелей і перевершує за своїми якостями теплоізоляції сендвіч-панелі з пінополістиролом і мінеральною ватою. Застосування цього матеріалу економить об'єм теплоізоляції і собівартість.

  Матеріал є практично універсальним, завдяки поєднанню в собі відмінних тепло-, звукоізоляційних, оптимальних протипожежних властивостей, високої термостійкості. Пінополіуретан застосовується як наповнювач в більшості випадків.

  Перевагами сендвіч панелей з ППУ є:

  • мінімаркетів, бутиків, торговельних павільйонів;
  • складів і ангарів для зберігання будь-якої продукції;
  • торгово-розважальних і виставкових залів;
  • промислових цехів, котелень;
  • холодильних споруд;
  • приміщень для сільського господарства: корівників, стаєнь, свинарників, ізоляторів, ветеринарних амбулаторій, пташників, інкубаторіїв для виведення птахів та ін.;
  • автомийок, СТО, автосалонів, автосервісів;
  • морських портів, авто, ж / д і авіатермінали;
  • ігрових майданчиків, критих басейнів, спортивних комплексів і т.д.
  • Сендвіч панелі - наповнювач мінеральна вата

   Мінеральна вата (MineralWool, скор. M / W, М / В) являє собою волокнистий теплоізоляційний матеріал, який почаюют в результаті переплаву складів, що включають в себе металургійні шлаки, силікатні гірські породи та їх суміші.

   До важливих переваг даного виду наповнювачів потрібно віднести його негорючість, яка пов'язана зі структурою матеріалу, підвищені властивості звукоізоляції, підвищену стійкість до результатів впливу розчинників, органічних сполук, а також його демократична ціна.

   Сендвіч панелі з таким наповнювачем мають дуже високими характеристиками вогнетривкості, тому їх слід використовувати в приміщеннях, які будуються з підвищеними вимогами пожежної безпеки. Але, загалом, буде помилкою серйозно розглядати цей матеріал, як альтернативу іншим видам наповнювачів, взявши до уваги його низькі гігроскопічні і теплопровідні властивості.

   Мінеральна вата має низьку водостійкість і володіє значною вагою. При пересичення матеріалу водою теплоизолирующий шар починає обсипатися і просідати під власною вагою, що призводить до погіршення властивостей теплоізоляції. Альтернативним рішенням боротьби з вологістю при використанні даного виду матеріалу є використання водовідштовхувальних просочень. Нераціонально купувати і використовувати панелі з цим наповнювачем в районах з різкими змінами вологості і температури.

   Ефективність використання цього матеріалу втрачається при різких змінах температури, що дає можливість ефективного застосування на протязі 1-2 сезонів. Проте всі ці недоліки мінеральної вати покриває головна її перевага - негорючість. Купити сендвіч панелі Одеса, купити сендвіч панелі Миколаїв .

   • Низька водопроникність (завдяки високій щільності пінополіуретану навіть при пошкодженні герметичності покриття, він залишається прекрасним гідроізолятором).
   • Хороша звукоізоляція.
   • Сендвіч панелі з таким наповнювачем набагато тонше і легше, ніж сендвіч-панелі з мінеральною ватою, що полегшує перевезення, установку, та й витрати в цілому.
   • Стійкість до радіаційним і хімічних впливів. Досить міцний, стійкий до хімічних сполук і бактеріям, розчинів лугу, кислот, не схильний до дії грибка, процесам гниття, покриттю цвіллю. Цей матеріал використовується навіть для будівництва меблів і перегородок в суднобудуванні.
   • Низький рівень токсичності матеріалу забезпечує безпечне його застосування.
   • Висока термостійкість. Матеріал здатний витримувати перепади температури від -55 ° С до + 110 ° С.
   • Відмінна естетичність матеріалу і універсальність його застосування.
   • Найголовніша перевага матеріалу - це його неперевершені теплоізоляційні властивості, а також співвідношення «якість-ціна».
Покрівельна, з покрівельним типом замка
Покрівельні та стінові сендвіч панелі.
Покрівельна з оверлап
Покрівельні та стінові сендвіч панелі.
Стінова з термозамком
Покрівельні та стінові сендвіч панелі.
Стінова із закритим типом замка
Покрівельні та стінові сендвіч панелі.
Стінова з відкритим типом замка
Покрівельні та стінові сендвіч панелі.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)