Складні горищні сходи.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 2246
  • 0

Складні горищні сходи Roto.

Дерев'яні складні складні & nbsp; горищні сходи Roto призначені для отримання доступу з житлових приміщень на горище. Виробляються сходи Roto німецьким концерном Roto. Вони відрізняються ергономічністю, естетичністю, зручністю у використанні, особливою надійністю і міцністю їх комплектуючих - ступений, каркаса, люка. Сходи легко і швидко можна скласти в блок, в кімнаті вони, практично, непомітні і місця займають небагато. У разі необхідності сходи дуже легко розвертається і дає можливість піднімати на горище або спускати в підвал будь-які предмети.

Легкість монтажу і зручна конструкція робить сходи Roto універсальними для будь-яких приміщень, так само дозволяє забезпечити більшу функціональність простору кімнати, при цьому, не порушуючи загального дизайну і простору.

Сходи Roto представлені двосекційними і трисекційними моделями з пластику та металу, які можуть задовольнити найсуворіші вимоги дотримання заходів безпеки. Навантаження, які витримують сходи і при цьому не втрачають з роками свою міцність, складають до 170 кг.

Купити горищні сходи Roto можна в нашій компанії. Ціни Вас приємно здивують.

Складні горищні сходи Oman.

Сходи Oman поєднують в собі практичність і безпеку, дозволяють отримувати доступ мансарді або горища. Сходи Oman вдало маскуються в термоізоляційний блок, не допускаючи проникнення холодного повітря всередину приміщення і не порушуючи інтер'єру кімнати. Гарантію безпеки будинку і його мешканців забезпечує зручний механізм для складання сходи і надійна система для закривання люка.

Вони не займають кімнатний простір. Сходи розкладається із застосуванням мінімальних зусиль, які потрібно докласти, потягнувши за кільце замку.

Ущільнення люка дозволяє зберегти тепло в приміщенні. Люк сходів виготовляється з сосни, з двох сторін облицьовувався ДВП і заповнюється утеплювачем.

Унікальність механізму кріплення в коробі пружин забезпечує безпеку сходів.

Металевий замок дає можливість закривати і відкривати сходи зовні і зсередини.

Виготовляються сходи Oman з екологічної деревини і обробляються речовинами, які не містять важких металів.

При випробуваннях в лабораторії сходинки витримали навантаження 260 кг.

Робоча поверхня сходів, велика на 10%, робить її зручною у використанні максимально.

Купити горищні сходи Oman можна в нашій компанії. Ціни Вас приємно здивують.

Складні горищні сходи ФАКРО.

Розкладні горищні сходи ФАКРО виготовляються з сосни. Вони забезпечують зручний і легкий вихід на горище. Пристрій дозволяє їм складатися і "ховатися" в стелю, звільняючи площа кімнати. Сходи ФАКРО довговічні, функціональні, легко монтуються, зручні в користуванні.

Кришка люка термоизоляционная з товщиною в 36 мм. Вона здійснюється у вигляді рами із сосни і являє собою частину сходів. Обшивається кришка листами ДВП бежевого або білого кольору, з двох сторін, і заповнюється пінопластом.

Забезпечуючи стабільність роботи сходи, блокування кришки в повному відкритому положенні здійснюється механізмом відкривання. Регулювання пружини забезпечує підбір моменту (сили) опускання кришки.

Сходинки розташовані від кришки на деякій відстані, мають канавки для уникнення ковзання, що збільшує безпеку використання і комфортність. Куточки монтажні дозволяють відрегулювати положення сходи і чітко її встановити.

Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)