Складні горищні сходи.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 2143
  • 0
Складні горищні сходи.>

Складні горищні сходи Roto.

Дерев'яні складні складні & nbsp; горищні сходи Roto призначені для отримання доступу з житлових приміщень на горище. Виробляються сходи Roto німецьким концерном Roto. Вони відрізняються ергономічністю, естетичністю, зручністю у використанні, особливою надійністю і міцністю їх комплектуючих - ступений, каркаса, люка. Сходи легко і швидко можна скласти в блок, в кімнаті вони, практично, непомітні і місця займають небагато. У разі необхідності сходи дуже легко розвертається і дає можливість піднімати на горище або спускати в підвал будь-які предмети.

Легкість монтажу і зручна конструкція робить сходи Roto універсальними для будь-яких приміщень, так само дозволяє забезпечити більшу функціональність простору кімнати, при цьому, не порушуючи загального дизайну і простору.

Сходи Roto представлені двосекційними і трисекційними моделями з пластику та металу, які можуть задовольнити найсуворіші вимоги дотримання заходів безпеки. Навантаження, які витримують сходи і при цьому не втрачають з роками свою міцність, складають до 170 кг.

Купити горищні сходи Roto можна в нашій компанії. Ціни Вас приємно здивують.

Складні горищні сходи Oman.

Сходи Oman поєднують в собі практичність і безпеку, дозволяють отримувати доступ мансарді або горища. Сходи Oman вдало маскуються в термоізоляційний блок, не допускаючи проникнення холодного повітря всередину приміщення і не порушуючи інтер'єру кімнати. Гарантію безпеки будинку і його мешканців забезпечує зручний механізм для складання сходи і надійна система для закривання люка.

Вони не займають кімнатний простір. Сходи розкладається із застосуванням мінімальних зусиль, які потрібно докласти, потягнувши за кільце замку.

Ущільнення люка дозволяє зберегти тепло в приміщенні. Люк сходів виготовляється з сосни, з двох сторін облицьовувався ДВП і заповнюється утеплювачем.

Унікальність механізму кріплення в коробі пружин забезпечує безпеку сходів.

Металевий замок дає можливість закривати і відкривати сходи зовні і зсередини.

Виготовляються сходи Oman з екологічної деревини і обробляються речовинами, які не містять важких металів.

При випробуваннях в лабораторії сходинки витримали навантаження 260 кг.

Робоча поверхня сходів, велика на 10%, робить її зручною у використанні максимально.

Купити горищні сходи Oman можна в нашій компанії. Ціни Вас приємно здивують.

Складні горищні сходи ФАКРО.

Розкладні горищні сходи ФАКРО виготовляються з сосни. Вони забезпечують зручний і легкий вихід на горище. Пристрій дозволяє їм складатися і "ховатися" в стелю, звільняючи площа кімнати. Сходи ФАКРО довговічні, функціональні, легко монтуються, зручні в користуванні.

Кришка люка термоизоляционная з товщиною в 36 мм. Вона здійснюється у вигляді рами із сосни і являє собою частину сходів. Обшивається кришка листами ДВП бежевого або білого кольору, з двох сторін, і заповнюється пінопластом.

Забезпечуючи стабільність роботи сходи, блокування кришки в повному відкритому положенні здійснюється механізмом відкривання. Регулювання пружини забезпечує підбір моменту (сили) опускання кришки.

Сходинки розташовані від кришки на деякій відстані, мають канавки для уникнення ковзання, що збільшує безпеку використання і комфортність. Куточки монтажні дозволяють відрегулювати положення сходи і чітко її встановити.

Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.
Складні горищні сходи.