Металочерепица ТПК.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 1744
  • 0
Металочерепица ТПК.>

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ТПК - «ДЮНА».

Металочерепиця ТПК «Дюна» - матеріал для покрівлі, який виробляється із сталі з подальшим цинкуванням та полімерним покриттям для покрівлі з ухилом від 14 град. (Скатних дахів).

Особливості .

Металочерепиця ТПК «Дюна» застосовується для будови скатних дахів цивільних споруд по металевій або дерев'яній обрешітці, яка укладається по кроквяної системі.

На українському ринку нова форма профілю, яка представляє поєднання криволінійних (кругових) і плоских ділянок і забезпечує виразність будівлі в архітектурному відношенні.

Корисна ширина листа металочерепиці «Дюна» практично збігається з іншими існуючими продуктами («Престиж», «Ефект»), аналогічно цим продуктам проводиться комплектація аксесуарами та кріпильними елементами, зберігаються крок обрешітки і методи монтажу.

Дві канавки капілярного типу створюють захист підпокрівельного простору від надходження конденсату.

При виробництві металочерепиці існує технологічна можливість, яка передбачає відключення штампування та виготовлення профілю без поділу на тайли («синусовий профіль»).

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ТПК - «ПРЕСТИЖ».

Металочерепиця ТПК «Престиж» - матеріал для покрівлі, який виробляється із сталі з подальшим цинкуванням та полімерним покриттям для покрівлі з ухилом від 14 град. (Скатних дахів).

Особливості .

Застосовується для будови скатних дахів цивільних споруд по металевій або дерев'яній обрешітці, яка укладається по кроквяної системі.

Більш велика висота хвилі металочерепиці забезпечує, якщо порівнювати з металочерепицею Ефект, більш високу ефектність зовнішнього вигляду будівлі.

Велика корисна ширина листів робить продукт економічним. Використовується широкий діапазон гам типів і кольорів покриттів.

МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ ТПК - «ЕФЕКТ»

Металочерепиця ТПК «Ефект» - матеріал для покрівлі, який виробляється із сталі з подальшим цинкуванням та полімерним покриттям для дахів з ухилом від 14 ° (скатних дахів).

Особливості .

Застосовується для будови скатних дахів цивільних споруд по металевій або дерев'яній обрешітці, яка укладається по кроквяної системі.

Хвилеподібна форма металочерепиці забезпечує ефектний вигляд будівлі.

Велика корисна ширина листа робить продукт економічним. Використовується широкий діапазон гам кольорів і типів покриттів.

& nbsp; ДЮНА ПРЕСТИЖ ЕФЕКТ
Покриття Стандартний поліестер, матовий поліестер
Товщина цинкового шару 275 г / кв. м
Товщина зовнішнього шару поліестеру 25 мікрон (стандартний поліестер), 35 мікрон (матовий поліестер)
Висота хвилі 35 мм 43 мм 37 мм
Глибина штампа 15 мм 20 мм 14 мм
Ширина одного тайла 350 мм
Нанесення плівки Можливе виготовлення як у плівці, так і без неї
Колірна гамма Відповідно до карти кольорів RAL
Письмова гарантія 10 років на покриття (стандартний та матовий поліестер)
ПРЕСТИЖ
Металочерепица ТПК.
ЭФЕКТ
Металочерепица ТПК.
ДЮНА
Металочерепица ТПК.