Металочерепиця Лідер.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 1681
  • 0
Металочерепиця Лідер.>

У металочерепиці ЛІДЕР (LIDER) є багато переваг перед іншими покрівельними матеріалами: довговічність матеріалу, невелика вага, великий вибір кольорів і покриттів. Покрівля з металочерепиці LIDER (ЛІДЕР) монтується легко, завдяки правильній геометрії листа. Металочерепиця Лідер (Lider) може ідеально підходити, як для реконструкції старих споруд, так і для будови сучасних покрівель зі складною конфігурацією з кутом нахилу від 14 °. Металочерепиця LIDER (ЛІДЕР) володіє формою, наближеною до класичної черепиці, за рахунок досконалої техніки виробництва, і зберігає всі достоїнства металевої покрівлі. Виробництво металочерепиці здійснюється із сталевого листа з подальшим цинкуванням та багатошаровим полімерним покриттям. Сталеві листи покривають шаром цинку, потім їх пасивують, грунтують і покривають кольоровим захисним шаром стійкого, гнучкого до деформації полімеру, який оберігає сталь від корозії і забезпечує стійкість кольору. Для останнього шару застосовуються покриття, які розрізняються по своїй товщині, властивостям і вартості. Полімерне покриття не тільки створює захист покрівлі від корозії, а й робить її привабливою, тому дуже важливо не економити на полімерному покритті.

Виробництво : металочерепиця Лідер & nbsp; ( металочерепиця Lider ) проводиться на обладнанні італійського виробництва заводу STAM SpA, кращого в світі, що дає можливість випускати продукцію високої якості. Устаткування своєчасно проходить технічний огляд.

Ми здійснюємо поставки сертифікованої продукції, в найкоротші терміни, за необхідними розмірами і за оптимальними цінами. Покрівля з металочерепиці LIDER (ЛІДЕР) - це чудовий вибір.

Технічні характеристики:

Довжина листа: хв. - 500 мм, макс. - 8000 мм.

У цьому діапазоні можна вибрати будь листи необхідного розміру.

Ширина листа: повна - 1190 мм *, корисна (враховуючи перекриття) - 1100 мм. Ширина листа стандартна і не змінюється.

Застосовуване сировина: ArcelorМittal (Eisenhuettenstadt, Germany); Voestalpine (Аustria, Linz); ThyssenKrupp (Duisburg, Germany); ArcelorМittal (Poland, Krupanka); ArcelorМittal (Belgium, Ghent).

Сталь: S 220-280 GD + Z. Товщина листа: 0,5 мм *. Вага: 4,5 кг / м2

Цинк: для покриття поліестер - 225 г / м; для покриття поліестер матового, Crystal, Ceramic -275 г / м?, для покриття пластизол використовується захисне покриття GALFAN - 265 г / м2 (цинк -95%, алюміній -5%).

* Відхилення по ширині листа + 0-5 мм;

* Відхилення по товщині листа + 0,01-0,03 мм.

Види покриттів:

- Клас Standart - PE (поліестер) - 25 мкм.

- Клас Standart - PEMA (матовий поліестер) - 35 мкм.

- Клас Exclusive - поліестер Ceramic 35 мкм.

- Клас Exclusive - поліестер Crystal - 36 мкм.

- Клас Premium - PVC (пластизол) - 200 мкм.

 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)