Металочерепиця Рауні.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 1589
  • 0
Металочерепиця Рауні.>
Металочерепиця RAUNI ( металочерепиця Рауні ) - це результат фінських інноваційних технологій, в результаті чого металочерепиця RAUNI (Рауні) має вигідне відміну від існуючої на ринку подібної продукції. Компанія "MEGACITY" виготовляє металочерепицю RAUNI (Рауні) на повністю автоматизованій лінії виробництва металочерепиці фінської компанії "SAMESOR OY", практично не має аналогів на ринку України.

Переваги металочерепиці RAUNI (Рауні):

- Шви візуально невидно.

Такий ефект досягається в результаті просторової 3D різання, яка робиться згідно з профілем сходинки черепиці, а так само за рахунок ідеальною, точної геометрії листа і подштамповки в місцях стиків. Всі ці дії надають ділянкам стикування листів черепиці візуальну ідентичність і роблять їх практично непомітними.

- Промисловий дизайн.

Повністю усуває проблеми набігання довжини металочерепиці при нахлестном монтажі 4 (чотирьох) листів.

- Регульовані параметри.

Довжина хвилі і висота ступеня дозволяють виготовляти продукцію зі своїми індивідуальними характеристиками, тобто на будь-який смак споживача. Кількість варіантів товару не обмежено (так довжина хвилі може бути від 150 до 450 мм, а висота сходинки може бути від 10 до 25 мм). Металочерепиця Рауні ( металочерепиця Rauni ) може виготовлятися будь-якої довжини (від 0,175 до 8 м), що істотно робить монтаж черепиці легше, при цьому естетичність і надійність металочерепиці залишаються незмінними. < / p>

- Захист металочерепиці від попадання вологи під покрівлю.

Може бути забезпечена наявністю додаткового жолобка і капілярної канавки в лівій частині листа черепиці, а також дає додаткову жорсткість кромці металочерепиці.

- Архітектурна виразність.

Невід'ємне перевага RAUNI (Рауні). Завдяки відсутності передньої кромки і можливості регулювання розмірів карнизної щаблі дають можливість покрівлі з металочерепиці Рауні (RAUNI) індивідуальність і естетичність.

Стандартні варіанти металочерепиці RAUNI (Рауні):

Металочерепиця RAUNI (Рауні) Premium.

У цього виду черепиці збільшена довжина хвилі і висота ступеня, якщо порівнювати зі звичайною металочерепицею Рауні (RAUNI). Ці параметри надають черепиці RAUNI (Рауні) Premium яскраву архітектурну виразність. Вона ідеально підійде для будівництва високих покрівель, а також покрівель з великими площами. Збільшені розміри висоти ступені і довжини хвилі роблять покрівлю з Рауні (RAUNI) Premium індивідуальною. Покрівля з цієї черепиці ефектно відрізняється від інших.

Металочерепиця Рауні (RAUNI) Standart.

Володіє найбільш поширеною, на сьогоднішній день, довжиною хвилі і висотою ступеня, а за рахунок своєї точної і ідеальної геометрії профілю, подштамповки листа, інших ексклюзивних особливостей має вигідні відмінності від іншої продукції, що існує на ринку. Металочерепиця Рауні (RAUNI) Standart може ідеально підійти для будь-якого виду скатної покрівлі. Покрівля з RAUNI (Рауні) Standart включає в себе вже усталені уявлення про профіль черепиці та фінські інноваційні технології.

Металочерепиця Рауні (RAUNI) Mini.

Металочерепиця RAUNI (Рауні) Mini міні виготовляється з невеликою висотою щаблі й довжиною хвилі. Рауні (RAUNI) Mini включає в себе всі позитивні якості, які притаманні черепиці Premium і Standart. Так само завдяки своїм технічним параметрам має ексклюзивну специфічну геометрію. Така металочерепиця може ідеально підійти для будівництва невисокою покрівлі, покрівлі невеликій площі. Черепиця Mini зможе вигідно підкреслити ексклюзивність покрівлі кафе, ресторанів, невеликих будинків, торгових приміщень.

Крім стандартних варіантів, черепиця RAUNI виготовляється за індивідуальними параметрами, кількість варіацій не обмежена (довжина хвилі від 150 мм до 450 мм, висота сходинки від 10 до 25 мм). Довжина листів металочерепиці - від 0,175 м до 8 м.

Standart
Металочерепиця Рауні.
Mini
Металочерепиця Рауні.
Premium
Металочерепиця Рауні.