Сайдинг і софіти.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 2031
  • 0
Сайдинг і софіти.>

"FineBer" -фасадні панелі і вініловий сайдинг.

FineBer - це фасадні панелі і сайдинг з ПВХ, які використовуються для облицювання фасадів споруд і будівель. FineBer, навіть для самих креативних ідей - ідеальне рішення.

FineBer - це практичний, сучасний і красивий матеріал, призначений для обробки фасаду.

FineBer - сайдинг, який використовується як & nbsp; при реставрації, так і & nbsp; для додання & nbsp; індивідуального, & nbsp; завершеного вигляду нового дому.

FineBer - фасадні панелі, які представляють собою нові і свіжі рішення з оздоблення фасадів будівель. Фасадні панелі знайшли широке застосування в обробці будівель: від декору частини цоколя до облицювання всього фасаду.

При поєднанні сайдингу і фасадних панелей FineBer, можна вигідно зробити декор окремих елементів фасаду таких, як двері, колони, портали, вікна та інше.

Основні переваги :

- Комплектація взаємозамінна для форм Block House і Standart.

- Наявність в коричневому кольорі комплектації.

- Панелей 2 форми: колода Block House і корабельний брус Standart.

- Відповідність ASTM стандарту якості.

- Можливість виділити свою індивідуальність за рахунок яскравих ексклюзивних кольорів.

- Прийнятна ціна.

У нашій компанії Ви можете купити сайдинг за прийнятними цінами. Для цього Вам потрібно зателефонувати нам або написати листа.

На фото показані приклади FineBer:

Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти

Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти

Фасадні системи Fasiding

Про продукт коротко:

FaSiding - це сайдинг у вигляді відформованих стінових панелей з полівінілхлориду, які зроблені як дощата обшивка. Застосовуються для облицювання фасадів, реконструкції, утеплення. FaSiding різноманітний як в колірному, так і дизайнерському оформленні, а при виготовленні конструкцій фасаду немає обмежень і яких-небудь перешкод для всіляких фантазій в колірному оформленні. При комбінації різних елементів при оформленні декору будинку можна зробити розстановку на різних колірних акцентах, зробити облицювання будівлі не тільки красивою, але і функціональною.

Проводиться фасадний сайдинг за допомогою методу сплавлення 2-х різних мас, а значить у вінілового сайдинга існує дві поверхні - внутрішня і зовнішня. Внутрішня поверхня призначена для забезпечення жорсткості конструкції. Від її якості залежить, що буде відбуватися з матеріалом при механічному впливі і при зміні температури. Зовнішня поверхня призначена для взаємодії з навколишнім середовищем. Склад зовнішньої поверхні протистоїть здуття, лущення поверхні, викривлення панелей, вигоряння.

Переваги у використанні фасадних матеріалів FaSiding: :

- Стійкість до великих перепадів температур, атмосферних явищ і горінню;

- Антіураганний замок;

- Простота в експлуатації і монтажі;

- Довговічність - зберігають конструкційну і колірну стійкість;

- Термін гарантії 25 років.

В асортименті: :

Гамма кольорів FaSiding: макові зерна, папороть, мімоза, бавовна, льон, пшениця, мигдаль, волоський горіх, арахіс, какао.

FaSiding являє собою систему. Для того, щоб можна було змонтувати сайдинг, потрібно передбачити використання аксесуарів, які допоможуть продукту придбати правильну фіксацію, а також надають будівлі завершений, акуратний зовнішній вигляд.

Приклад FaSiding:

Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти Купити сайдинг Одеса, сайдинг купити Миколаїв, софіти

FineBer
Сайдинг і софіти.
FineBer
Сайдинг і софіти.
FineBer
Сайдинг і софіти.
FineBer
Сайдинг і софіти.
FineBer
Сайдинг і софіти.
FaSiding
Сайдинг і софіти.
FaSiding
Сайдинг і софіти.
FineBer
Сайдинг і софіти.