Водостічні системи.

  • Відгуки : 0
  • Переглядів: 2493
  • 0
Водостічні системи.>

Будь покрівля без установки водостічних систем не зможе забезпечувати свої функції призначення в повному обсязі. Вода, яка стікає з даху на всі боки руйнує фундамент будівлі і стіни, а потрапляючи на землю сприяє утворенню калюж і розмиття доріжок.

Коротко про водостічних системах RainWay.

Водостічні системи RainWay розроблені на Україні, за своїми функціями дозволяють ефективно вирішувати завдання щодо відведення талої та дощової води з дахів багатоповерхових житлових будинків, особняків, адміністративних будівель, промислових об'єктів, гаражів, альтанок та інших будівель.

Пропонується водостічна система Rainway у двох типових розмірах:

Купити водостічні системи Одеса, цегла Миколаїв - Rainway

Водостічна система за елементами.

Купити водостічні системи Одеса, цегла Миколаїв, елементи водостічної системи

Водозбірні елементи:

- Воронки жолобів.

- Жолоби.

- Муфти жолобів.

- Кути жолобів (зовнішні і зовнішні, під кутами 135 ° і 90 °).

- Кронштейни жолобів.

- Заглушки жолобів і воронки (праві і ліві).

У разі відсутності дошки лобовий, додатково, використовують:

- Скручений подовжувач кронштейна жолоба - кріпиться збоку крокви.

- Прямий подовжувач кронштейна жолоба - кріпиться зверху крокви.

Купити водостічні системи Одеса, цегла Миколаїв

Всі елементи системи кріпляться між собою, без застосування клею, за допомогою гумових ущільнювачів.

Водовідвідні елементи:

- Труба.

- Муфта.

- Відводи (одномуфтове і двомуфтове, під кутами 87 ° і 67 °).

- Кронштейн.

- Гвинт-шуруп для кріплення труби до фасаду (220 мм, 160 мм, 100 мм).

- Трійник 67 °.

У разі спільного використання системи Rainway 130 і системи Rainway 90, додатково, застосовують Адаптер труби 100/75.

Набір елементів системи RainWay 90, а також системи RainWay 130 сконструйований так, що дає можливість для збору комплексної системи для дахів будь-якої конфігурації і при необхідності можливе з'єднання з наземними водовідводами і зливової каналізацією.

Дизайнерське і колірне рішення чудово поєднується з усіма видами покрівель, і є правильним завершенням покрівлі не тільки з технічної сторони, але і з архітектурної.

Купити водостічні системи Одеса, цегла Миколаїв

Ефективна робота водостічних систем RainWay протягом довгих років забезпечується інноваційними конструкторськими розробками, високоякісною сировиною, виробництвом на сучасному обладнанні.

Купити водостічні системи Profil Ви можете на нашому сайті.

Водостічні системи PROFiL виробляються зі збірних ПВХ-елементів, у Польщі. Призначення Profil таке ж, як і у інших її аналогів.

Водостічні системи PROFiL виготовляються вже протягом більше тридцяти років. На українському ринку дана система експлуатується вже понад 15 років і є найбільш популярною.

На водостічні системи PROFiL на сьогоднішній день надається найбільша гарантія - 10 років. Така гарантія дається виробником враховуючи високу міцність матеріалу, стабільність систем до УФ, стійкість конструкцій до високих механічних навантажень (полій, сніг) і до деформацій при зміні температури навколишнього середовища.

Переваги водостічних систем PROFiL.

- Фарбування в масі рівномірний.

- Збереження кольору систем протягом терміну експлуатації досягається додаванням барвника прямо в матеріал. Захист відсотків від ультрафіолетового випромінювання забезпечують спеціальні компоненти.

- Високоякісний EPDM каучук ущільнювач забезпечує герметичність системи та компенсацію лінійного розширення при коливаннях температури.

- Додаткове ребро жорсткості забезпечує з'єднувач жолоба з вкладкою, тим самим збільшує міцність.

- Жолоб, завдяки, своїй спеціальній формі дає гарантію високої ефективності відведення води і забороняє переливання води під час великих опадів.

- Система має високу ефективність відведення води - 1 водостічна труба з діам. 100 мм може відводити воду з покрівлі з площею 220 м.кв ..

- Стійкість до атмосферних опадів, які містять солі, кислоти та активні хім. елементи.

- Водостічні системи, в порівнянні з металевими водостоками, володіють легким вагою.

- Простота і зручність монтажу.

- Відновлення своєї первісної форми після деформації.

- Безшумна робота навіть при сильному водовідведенні.

- Можливе виготовлення елементів систем водостоку під замовлення, що може дозволить встановлювати систему на покрівлю будь-якої конфігурації.

- Захист жолоби і вільний стік води забезпечується полімерною сіткою - LEVEX TUBE .

- НОВИНКА - універсальний елемент водовідведення - відведення дощової води для збору в спеціальний контейнер (відведення рухливий і замінний елемент - його можна закрити і водостічна труба починає працювати в звичайному режимі, вода зливається через коліно) -.

Водостічні системи PROFiL представлені двома типовими розмірами:

Водостічна система 90: жолоб діаметром 90 мм з трубою водостоку діаметром 75 мм;

Водостічна система 130: жолоб діаметром 130 мм з трубою водостоку діаметром 100 мм.

Виробляються цегла в кольорах:

- RAL 8017 - коричневий

- RAL 9016 - білий

- RAL 7024 - графітовий *

- RAL 8004 - цегляний

- RAL 3005 - червоний - НОВИНКА

* Під замовлення

Wavin - європейський найбільший виробник пластмасових трубопроводів для цивільного та промислового будівництва. Концерн Wavin є постачальником своєї продукції через мережу агентів і дилерів в країни Латинської Америки, Африки, Близького Сходу, Азії.

Пластикові водостічні системи Kanion (Каньйон) є прикладом естетичності, оригінальності та сучасності у вирішенні завдань, поставлених перед будівельниками та дизайнерами зі створення ідеальних водостічних систем. Поява Kanion (Каньйон) було обумовлено великомасштабними дослідженнями, які дозволили глибоко вивчити запити споживача. Вивчення і знання ринку, застосування сучасних матеріалові технологій, прагнення створити ідеальну систему водостоку привели до виготовлення виняткового вироби.

Унікальний і одночасно традиційний профіль цієї водостічної системи зможе перетворити фасади будь-яких будівель, підкреслить їх архітектурні достоїнства. Каньйон - це насамперед естетичне і висока якість виконання, яке може відповісти очікуванням самих затребуваних покупців. Вона поєднує в собі високу ефективність відводу дощових вод і елегантність. Конструкція відсотків Каньйон і висока пропускна здатність забезпечують прекрасну роботу водостічної системи навіть під час злив. (Купити водостічні системи Одеса, цегла Миколаїв)

Система / параметри

Жолоб (перетин)

Труба (діаметр) Призначення
Купити водостічні системи Одеса, цегла Миколаїв - Rainway 130 130 мм 100 мм Будівлі з площею даху більше 100 м.кв., але не більше 5 поверхів
Купити водостічні системи Одеса, цегла Миколаїв - Rainway 90 90 мм 75 мм Невеликі архітектурні форми - гаражі, дашки, альтанки, а також будови з площею даху менше 100 м.кв.
Водостічні системи.
Водостічні системи.
Водостічні системи.
Водостічні системи.
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 19.6 TOP 2 (opencartadmin.com)